Dagtour naar Slot Neuschwanstein & Linderhof vanuit München

4.7
(1747 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: 10 uren 30 minuten
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 85 € 78
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Ga met ons mee op een onvergetelijke reis door de Beierse bergen, waar de droomkastelen van koning Ludwig II, Neuschwanstein en Linderhof schitterend UNESCO-werelderfgoed zijn. Deze tour vanuit München brengt u naar deze twee bijzondere kastelen, waardoor u de grandeur en het schilderachtige berglandschap van Beieren in één magische dag kunt ervaren. Dankzij onze "Skip-the-Line"-service vermijdt u wachtrijen aan de kassa's, waardoor u meer tijd hebt om u onder te dompelen in de fascinerende wereld van koning Ludwig II. De tour begint met een bezoek aan Slot Linderhof, waar u de geheimen van het verborgen leven van koning Ludwig II ontdekt. Na het verkennen van het weelderige paleis, brengt een schilderachtige rit u door Oberammergau zonder stop (alleen Classic & VIP Tour Option). U komt dan aan in Hohenschwangau, waar koning Ludwig het grootste deel van zijn jeugd zal doorbrengen. Onze laatste stop is Slot Neuschwanstein. Hier kunt u een van de meest emblematische en indrukwekkende monumenten van Duitsland bewonderen.

Wat is inbegrepen

  • Selectie van snacks en drankjes aan boord (alleen met UPGRADE-optie)
  • Toegangsprijzen voor kastelen (alleen met UPGRADE-optie)
  • Directe service naar Neuschwanstein met de optie voor laat vertrek
  • Professionele gids

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Vertrek vanaf Karlplatz 21 /Stachus om 08:30 uur. Uw eerste stop is het prachtige Linderhof Paleis (UNESCO Werelderfgoed sinds 2025) , aankomst rond 10.00 uur (geen onderdeel van de late vertrek editie tour). Linderhof is het kleinste van de drie koninklijke kastelen van koning Ludwig II en werd oorspronkelijk gebouwd als jachtslot in de 19e eeuw. Het kasteel is ontworpen in de elegante Franse Rococo-stijl en beschikt over een Moors paviljoen, dat u tijdens uw verblijf van een uur kunt verkennen.

Je hebt ook de mogelijkheid om deel te nemen aan een rondleiding door het prachtige interieur van het kasteel, waar je de luxueuze kamers en het ingewikkelde ontwerp van het paleis ervaart. De rondleiding duurt ongeveer 25 minuten.
Neem na de tour de tijd om te genieten van de indrukwekkende kasteeltuinen. Wandel door het prachtige terrein en maak prachtige foto's van het kasteel en de omgeving.
Een schilderachtige busrit zonder tussenstop door het schilderachtige bergdorp Oberammergau ontvouwt zich als een droom. Bij elke bocht lijkt de reis op een levende ansichtkaart, vredig en sereen in elke blik.
Geniet van dit prachtige uitzichtpunt, gelegen op loopafstand van het kasteel. Houd rekening met de toegangstijden van het kasteel (bezoeken zijn optioneel en de planning kan wijzigen).

In de winter is de toegang tot de Marienbrückebrug afhankelijk van de weersomstandigheden en de beslissingen van het kasteelbestuur.
Ongeveer 13:15 uur: Aankomst in de omgeving van Slot Neuschwanstein. Begin uw ontdekking van Ludwig II's ouderlijk huis, kasteel Hohenschwangau.
Toegangskaarten worden verstrekt door de gids.
Totaal verblijf in het gebied: ongeveer 3 – 3,5 uur.
Geniet van de kans om een van de meest iconische bezienswaardigheden van Duitsland te verkennen en dompel jezelf onder in de sprookjeswereld van koning Ludwig II, een magnifiek UNESCO-werelderfgoed.
Tijdens je tijd hier heb je vrije tijd om te lunchen, winkelen of foto's te maken. U kunt er ook 35 minuten over doen om het kasteel Neuschwanstein te voet of met de pendelbus te bereiken (let op, de pendelbus is niet operationeel in besneeuwde omstandigheden). Bezoek zeker Marienbrücke (Mariabrug) voor een prachtig uitzicht op het kasteel en het omliggende landschap.
Rond 15:45 uur: Een rondleiding door Slot Neuschwanstein duurt ongeveer 45 minuten.
5:00PM: Vertrek vanaf Slot Neuschwanstein, met een ongeveer 2 uur durende rit terug naar München.

Reviews

4.7
· 1747 Reviews
  • M
    M. B.
    4
    (0 Reviews)
    Mooie tour door beieren. Prachtige kastelen. Leuke dorpjes. Landschappen waar we doorreden zijn prachtig. Lieve dame die de hele dag mee was
  • F
    F.
    4
    (0 Reviews)
    Goed georganiseerde dagtrip in een comfortabele touringcar met toilet. Water en bier verkrijgbaar voor €2. Entreetickets voor de kastelen tegen gereduceerd tarief. Audiogids in alle talen met interessante en leuke info. De Engelstalige gids gaf goede informatie mbt de dagindeling, het hoe en wat ter plaatse en de tijden waarbinnen eea kon plaatsvinden. Alles loopt via een strak tijdsschema, wat ik bijv. voor Oberammergau wat krap vond. Is een bezienswaardig leuk plaatsje, waarvoor 30 min veel te weinig is. Linderhoff indrukwekkende pracht en praal en Neuschwanstein is om nooit te vergeten zo mooi! Ook de Marienbrücke is een aanrader voor de prachtige vergezichten met het kasteel centraal. Chauffeur Eliah en gids Marcella hebben ons een onvergetelijk mooie dag bezorgd!!
  • C
    C. N.
    5
    (0 Reviews)
    Goed georganiseerd, fijne en alles zeer goed uitleggende reisleidster, en goede chauffeur. We hebben van onze reis genoten!
  • C
    C.
    4
    (0 Reviews)
    Johnny was an entertaining tour guide. Full of energy. Tour was a little too rushed. It was a tiring day.
  • Adres

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid