Geleide tour in Stuttgart

4.8
(20 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: 1 uur
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
Onmiddellijke bevestiging
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 79 € 72
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Ontdek de belangrijkste bezienswaardigheden van Stuttgart met een lokale gids die de route aanpast aan uw tempo: kies tussen 60, 90 of 120 minuten en beslis of u de voorkeur geeft aan de gedeelde optie in een kleine groep of een privétour alleen voor uw groep reizigers. Het gebruikelijke ontmoetingspunt is de Schlossplatz, het voetgangershart van de stad, en de tour wordt aangeboden in het Engels of Duits.

Tijdens de wandeling leer je meer over de geschiedenis van de Stuttgarter Rössle, fotografeer je de zuilengalerij van de Königsbau en kijk je uit over het panoramabalkon van de Stadsbibliotheek, een icoon van hedendaagse architectuur in de Neckarvallei. Dankzij de flexibele duur kun je de tuinen van het Nieuwe Paleis induiken, stoppen bij de etalages van de Art Nouveau Markthalle of vragen om een snelle omweg naar de designwijk Calwer Passage.

  • Reserveer je tijdslot en zorg desgewenst voor een gids speciaal voor jouw groep.
  • Geniet van een flexibel tempo: de route past zich aan je nieuwsgierigheid en energieniveau aan.
  • Maakgebruik van lokale tips om maultaschen te eten, Trollinger wijn te proeven of legendarische automusea te bezoeken.

Wat is inbegrepen

  • Gekwalificeerde lokale gids in het Engels of Duits (privé of gedeelde optie)
  • Wandeltour van 60 / 90 / 120 min (duur naar keuze)
  • Individuele hoofdtelefoons in groepen van 8 personen en meer
  • Digitale kaart met aanbevelingen voor restaurants, musea en vervoer

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Begin bij de fontein op de Schlossplatz, waar je gids de evolutie van Stuttgart vertelt, van de merriestal van hertog Eberhard tot de auto- en operahoofdstad. Onder de neoklassieke zuilengangen van de Königsbau zie je de industriële welvaart van de 19e eeuw en de wijnbeurzen die het plein nog steeds elke herfst opfleuren.

De route gaat verder langs de winkelstraat Königstraße naar de minimalistische kubusvorm van de Stadsbibliotheek. Vanaf het dak (optie op de rondleidingen van 90 en 120 minuten) heb je een 360° uitzicht over de stedelijke wijngaarden, de groene koepels van het Nieuwe Paleis en de futuristische contouren van het Mercedes-Benz Museum aan de horizon.

Op de langere routes daalt de wandeling af naar de esplanade van het Staatstheater: hier vertelt de gids hoe de stad na de bombardementen van 1944 weer tot leven kwam met een ambitieus wederopbouwplan. Stop om te luisteren naar de natuurlijke akoestiek van de Eckensee, een spiegel van water die de klassieke frontons en hedendaagse sculpturen in het park weerspiegelt.

Tot slot onthullen de geplaveide straatjes van het Bohnenviertel vakwerkgevels, onafhankelijk ontworpen winkels en muurschilderingen met straatkunst. De gids vertelt legenden over de "geheime formules" van de maultaschen en suggereert eeuwenoude kelders waar je een jonge Trollinger kunt proeven voordat je afscheid neemt, op slechts een paar stappen van het startpunt.

Reviews

4.8
· 20 Reviews
  • T
    T.
    5
    (0 Reviews)
    Een goede aanvulling als je meerdere dagen blijft; het maakt het des te tastbaarder om deze lokale verhalen te kennen.
  • Y
    Y.
    5
    (0 Reviews)
    Zien hoe oud en nieuw samengaan in Stuttgart is wat de tour zijn charme geeft.
  • O
    O.
    5
    (0 Reviews)
    De geschiedenis van het staatstheater en de heropleving ervan na de oorlog hebben de meeste indruk op me gemaakt.
  • L
    L.
    5
    (0 Reviews)
    Vroeg vertrekken helpt om hitte en drukte in de belangrijkste winkelstraat te vermijden.
  • Meer info

    Vertrek en terugkomst

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid