Gidsrondleiding in de lavatunnel met transfers

4.7
(25 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: 3 uren
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
Onmiddellijke bevestiging
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 111 € 101
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Ga op een uniek ondergronds avontuur met een rondleiding door de Lava Tunnel, inclusief retourtransfer vanuit Reykjavik. In slechts 3 uur ontdek je 1.400 m aan tunnels die 5.200 jaar geleden gevormd zijn door magmastromen, allemaal in het comfort van een luxe touringcar.

De tour vertrekt vanaf het Reykjavik BSI busstation; zorg ervoor dat je 10 minuten voor de geboekte tijd arriveert en laat je digitale ticket zien aan de chauffeur van Reykjavik Excursions. De tour is in het Engels en inclusief helm en zaklamp voor een veilige ontdekkingstocht.

  • Boek nu je plaats en ervaar de magie van IJslandse lava.
  • Verken 1.400 m vulkanische grotten met een deskundige gids.
  • Geniet van de luxe bustransfer inbegrepen.

Wat is inbegrepen

  • Retourtransfer per luxe touringcar vanaf het station Reykjavík BSI
  • 1 uur durende rondleiding door de lavatunnel, met Engelssprekende gids
  • Beschermende helm
  • Losse lantaarn

Selecteer taal, datum en tijd

Wat je kunt verwachten

Raufarhólshellir, een van de indrukwekkendste lavatunnels ter wereld, werd gevormd na de uitbarsting van het Leitahraun-veld meer dan vijf millennia geleden. Deze tour neemt je mee naar binnen: op slechts 30 minuten van Reykjavík ligt een onderaards landschap van rotskolommen, holtes tot 30 m breed en natuurlijk licht dat contrasteert met de eeuwenoude duisternis.

Je begint met het instappen in een luxe bus op het BSI-station van Reykjavík, waar je Engelssprekende gids je verwelkomt en je een helm en zaklamp overhandigt. Tijdens de heenreis (40-45 min) krijg je een inleiding in de vulkanische geologie van IJsland, waarmee de basis wordt gelegd voor het begrijpen van de grootsheid van de lavaformaties.

Bij de ingang van de tunnel daal je ondergronds af en wandel je 1 uur door de gangen die in het gesmolten gesteente zijn uitgehouwen. Je deskundige berggids vertelt verhalen over de uitbarsting waaruit de buis is ontstaan, de aanpassingen van de omringende flora en fauna en veilige speleotechnieken.

Na de duik keer je terug naar de bus om indrukken uit te wisselen en de reis terug naar Reykjavík te voltooien, nadenkend over de kracht van de natuur en onvergetelijke foto's nemend van dit vulkanische wonder.

Reviews

4.7
· 25 Reviews
  • R
    R.
    5
    (0 Reviews)
    Transferlogistiek is stressvrij als je niet rijdt in IJsland.
  • M
    M.
    4
    (0 Reviews)
    Indrukwekkend om door een rivier van "versteende" lava te lopen. De zaklamp helpt om details te zien.
  • Ã
    Ã.
    5
    (0 Reviews)
    Veilige en duidelijke route; als je bang bent voor afgesloten ruimtes, laat de gids dit dan weten.
  • S
    S.
    5
    (0 Reviews)
    Ze bevestigden alles per e-mail met de exacte plek op BSI; erg gemakkelijk.
  • Meer info

    Vertrek en terugkomst

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid