Boottocht naar Favignana en Levanzo met lunch en snorkelen vanuit Trapani

4.6
(25 Reviews)

Over deze activiteit

Duur: 8 uren
Deze activiteit heeft UITSTEKENDE beoordelingen
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 100
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Geniet van een dagexcursie per boot vanuit Trapani naar de prachtige eilanden Favignana en Levanzo, waar geschiedenis, zee en natuur samensmelten in een onvergetelijke ervaring. Met stops bij iconische baaien zoals Cala Azzurra, Cala Rossa en Cala Fredda kun je zwemmen, snorkelen en ontspannen in kristalhelder water.

De tour is inclusief snacks, lunch aan boord met lokale specialiteiten, drankjes, snorkeluitrusting en meerdere stops bij iconische locaties. Aan boord heb je een deskundige schipper en alle comfort om optimaal van de dag te genieten.

Het vertrekpunt is de Vento di Maestrale Tourist Port in Trapani. De totale duur van de tocht is 8 uur en het wordt aanbevolen om ten minste een uur voor vertrek aanwezig te zijn.

  • Vaar rond Favignana en Levanzo per boot met stops om te zwemmen en snorkelen.
  • Geniet van een heerlijke Siciliaanse maaltijd met hapjes en drankjes.
  • Ontdek grotten, geheime baaien en droomachtige zeegezichten.

Wat is inbegrepen

  • Boottocht van Trapani naar Favignana en Levanzo
  • Aperitief met drankjes (Spritz, frisdrank, enz.)
  • Lunch aan boord met pasta, pane cunzato en fruit
  • Wijn, water en andere dranken inbegrepen

Selecteer datum

Wat je kunt verwachten

Ga op een magische oversteek van de Egadische eilanden met deze bootexcursie vanuit Trapani. De excursie neemt je mee om het turquoise water, de gouden stranden en de verborgen baaien van Favignana en Levanzo te ontdekken, twee van de mooiste natuurlijke juwelen van de Middellandse Zee.

De dag begint met een zeiltocht naar Favignana, waar je een duik kunt nemen in Cala Azzurra, bekend om zijn witte zand en kristalheldere water. Geniet daarna van een aperitief aan boord voordat we verder varen naar Bue Marino, een zeegrot omgeven door legendes, en de indrukwekkende Cala Rossa, met zijn karakteristieke landschap van roodachtige rotsen.

Na de lunch aan boord met typische gerechten zoals pasta al pesto trapanese en "pane cunzato", meer je aan in de haven van Favignana om het charmante historische centrum te verkennen. Daarna gaat de reis verder naar Levanzo, met stops bij Cala Dogana, Cala Fredda en het historische Cala Minnola, ideaal om te zwemmen, snorkelen en ontspannen omgeven door ongerepte natuur.

Tijdens de tocht kun je genieten van de zon op het dek, sfeervolle muziek, koude drankjes en de zorgvuldige aandacht van de schipper en de bemanning. De ervaring eindigt met een lichte snack en een typisch likeurtje voordat we bij zonsondergang terugkeren naar Trapani.

Reviews

4.6
· 25 Reviews
  • L
    L.
    4
    (0 Reviews)
    Grotten, snorkelen, eten en ontspannen: Sicilië in een zin.
  • R
    R.
    4
    (0 Reviews)
    Vertrek om 10 uur en terugkeer om 18 uur met gouden licht over Egadi.
  • A
    A.
    5
    (0 Reviews)
    Gemakkelijk parkeren in de haven van Trapani, geen stress.
  • L
    L.
    5
    (0 Reviews)
    Als je manisch bent, neem dan je eigen tube mee; die van hen zijn prima, maar gebruikt.
  • Meer info

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid