Halve dag snorkeltocht naar de Blauwe Grot in Okinawa

4.7
(26 Reviews)

Over deze activiteit

Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
Vanaf
€ 37 € 34
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd

Overzicht

Ga mee op een spannende snorkel- of duikexcursie van een halve dag naar de beroemde Blauwe Grot van Okinawa, onder begeleiding van een professionele Engelssprekende instructeur. Zelfs als je niet kunt zwemmen, kun je veilig deelnemen met uitrusting en toezicht vanaf de kant.

Het trefpunt is rond 9:30 uur bij Yamada, Onna Village (kom 20 minuten eerder). De tour duurt ongeveer 2 uur (40-50 minuten in het water) en is inclusief gratis pendeldienst, kleedkamers en eenvoudige douches aan het einde.

  • Geniet van je Blue Cave ervaring.
  • Duik in kristalhelder water in alle comfort.
  • Ontdek de magie van het duiken met je instructeur.

Wat is inbegrepen

  • Kennismakings- en oefensessie met instructeur.
  • Volledige snorkel- of duikuitrusting (masker, vinnen, wetsuit).
  • Pendeldienst van en naar het ontmoetingspunt.
  • Entree en verzekering voor de Blauwe Grot.

Selecteer datum

Wat je kunt verwachten

Begin je avontuur door aan te komen bij het ontmoetingspunt bij Onna Village, waar je je elektronische bevestiging laat zien en het formulier voor vrijwaring van aansprakelijkheid invult. Nadat je je ter plaatse hebt omgekleed, stap je aan boord van de gratis shuttle die je in 5 minuten bij de ingang van de Blue Cave afzet.

De toegang tot het water is vanaf de oever, via een stenen trap in het turquoise water. Je instructeur, met een verhouding van 1:8 voor snorkelen of 1:2 voor duiken, geeft je een veiligheidsbriefing en je oefent oefeningen in een ondiep gedeelte waar je met je voeten de bodem raakt. Zelfs duikers die voor het eerst duiken kunnen meedoen zonder bang te zijn voor stromingen.

Eenmaal klaar ga je de grot in en zwem je door de indrukwekkende rotsformaties onder water, waarbij je het beroemde "blauwe effect" ontdekt dat wordt veroorzaakt door het zonlicht dat door de zee schijnt. Geniet van 40-50 minuten verkenning in een veilige en gecontroleerde omgeving.

Aan het einde keer je terug naar het waterpunt, waar je kunt douchen en omkleden op het terrein. Met je spullen ingepakt en je souvenirs opgeborgen, eindigt de excursie in Onna Village zodat je je dag kunt voortzetten.

Reviews

4.7
· 26 Reviews
  • N
    N.
    4
    (0 Reviews)
    De uitleg vooraf en de oefeningen in het lagere gebied namen de zenuwen weg. Zeer goed begeleid.
  • R
    R.
    5
    (0 Reviews)
    Klein minpuntje: minibus vol op de heenweg. Op de terugweg was het comfortabeler. De grot maakt het goed.
  • L
    L.
    5
    (0 Reviews)
    Niet geschikt voor zwangere vrouwen en ze voldoen eraan. Veiligheid op de eerste plaats wordt gewaardeerd.
  • H
    H.
    5
    (0 Reviews)
    De 1:2 verhouding bij het duiken gaf me veel vertrouwen; ik ben uiteindelijk gaan snorkelen en het was prachtig.
  • Meer info

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid