Dagtrip vanuit Riga naar Sigulda en Turaida
Over deze activiteit
- Je boeking wordt direct bevestigd
- Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!
Overzicht
Verken Sigulda en Turaida tijdens deze excursie vanuit Riga. Tijdens een privétour neemt een gids je mee naar deze twee Letse bezienswaardigheden, op ongeveer 50 minuten rijden van de hoofdstad, in een activiteit die ongeveer vijf uur duurt. Het is een flexibele route waarbij stops en omleidingen kunnen worden geregeld.
Je reist veilig in een voertuig met Wi-Fi aan boord dat je van en naar Riga brengt. Je gaat naar de twee beroemde kastelen van Sigulda en Turaida om deze wonderen in een prachtige natuurlijke omgeving te bekijken.
- Ontdek Sigulda en Turaida tijdens deze excursie vanuit Riga, op ongeveer 50 minuten rijden.
- Leer meer over de geschiedenis van deze twee monumenten met een gids die je begeleidt op een privétour van ongeveer vijf uur.
- Maak je geen zorgen over het vervoer, want een transfer heen en terug in een voertuig met airconditioning en Wi-Fi aan boord is inbegrepen.
Wat is inbegrepen
- Excursie naar Sigulda en Turaida
- Transfer terug
- Gids/chauffeur
- Voertuig met airconditioning
Selecteer deelnemers en datum
Wat je kunt verwachten
Neem deze tour naar Sigulda en Turaida vanuit Riga om iets meer van Letland te ontdekken. Deze privétour duurt ongeveer vijf uur en je wordt begeleid door een gids. Je ontdekt de interessantste bezienswaardigheden van deze twee steden, die op ongeveer 50 minuten rijden van de Letse hoofdstad liggen.
Je hoeft je geen zorgen te maken over vervoer, want bij je boeking is een retourtransfer in een voertuig met airconditioning en WiFi-verbinding aan boord inbegrepen. Omdat dit een privéactiviteit is, kun je je route van tevoren plannen en enkele omwegen maken.
Je bezoekt Sigulda, dat in het Gauja Nationaal Park ligt en bekend staat om zijn middeleeuwse kasteel, dat een fantastisch panoramisch uitzicht biedt. Deze stad staat bekend als het 'Zwitserland van Letland' vanwege de prachtige natuur waarvan je kunt genieten.
Vlakbij Sigulda ligt Turaida, dat ook bekend staat om zijn kasteel. Het is een middeleeuws fort uit de 13e eeuw en staat op een heuvel met uitzicht op de vallei van de rivier de Gauja. Entreegelden zijn niet bij de reservering inbegrepen.