Lanzarote Kajak- en Snorkeltour

4.7
(1.503 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: 3 uren
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
GRATIS annuleren

Handleiding: Engels, Frans, Spaans

Vanaf
€ 63 € 58
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Doe deze tour vol waterervaringen waarbij u ongeveer 3 uur lang kajakt en snorkelt. U wordt altijd begeleid door een professionele gids, die u niet alleen allerlei aanwijzingen geeft, maar u ook voorziet van alle benodigde uitrusting.

U kunt deze activiteit doen, of u nu onervaren bent of een professionele kajakker en snorkelaar. Tijdens de tocht wordt ook gestopt bij een nabijgelegen strand waar een picknick voor alle deelnemers is inbegrepen .

  • Beleef nieuwe en andere ervaringen tijdens deze kajak- en snorkeltocht.
  • Alle specifieke uitrusting voor elke activiteit is inbegrepen
  • U wordt altijd begeleid door een professionele gids
  • U zult genieten van een picknick inbegrepen op een strand in Lanzarote.

Wat is inbegrepen

  • Kajak en snorkeltour
  • Professionele gids
  • Kajak uitrusting
  • Snorkeluitrusting

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Kom met ons mee op deze kajak- en snorkeltocht, geschikt voor zowel beginners als veteranen. Met een professionele gids aan uw zijde zal hij u uitleggen wat en hoe u moet doen.

De specifieke uitrusting voor elke activiteit, zoals kajaks, zwemvesten, peddels of snorkelmateriaal, is bij de prijs van de activiteit inbegrepen. U hoeft alleen maar uw zwemkleding aan te trekken en vanaf de zee te genieten van het uitzicht op de kustlijn van Lanzarote.

De ervaring duurt in totaal ongeveer 3 uur, zodat u ruim de tijd heeft om van elk van de activiteiten te genieten. Het snorkelen vindt plaats na een stop bij het beroemde Papagayo-strand in het zuiden van het eiland.

Bij deze stop is ook een picknick lunch inbegrepen, voor alle deelnemers aan de tour. Dit geeft u de kans om tussen de twee activiteiten door uit te rusten. Zo zul je in staat zijn om in elk van hen volledig te presteren.

Reviews

4.7
· 1.503 Reviews
  • D
    D.
    5
    (0 Reviews)
    Prachtige ervaring, een van de leukste die ik in lange tijd heb gehad.
  • A
    A.
    4
    (0 Reviews)
    Prachtige optie, zeer aangename picknick en snorkelen. De kajak overtuigde me helemaal niet, misschien was ik te achterdochtig, maar gelukkig voelde ik me steeds heel veilig. Een aanrader.
  • A
    A.
    5
    (0 Reviews)
    Prachtige ervaring, zeer aangenaam en leuk.
  • O
    O.
    5
    (0 Reviews)
    Alle activiteiten op deze tour zijn mooi en zeer aangenaam, uitstekend om te genieten van een rondleiding op zee en een picknick met uw familie of vrienden. Een echte aanrader.

Extra informatie

Annuleringsbeleid