Rondleiding Bodega Doña Felisa

4.7
(1107 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Toegankelijk voor rolstoelen
Duur: 1 uur 30 minuten
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
Onmiddellijke bevestiging
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 42 € 39
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

De Bodega Doña Felisa in Ronda biedt je een rondleiding van anderhalf uur die je de geheimen van het wijnmaken laat ontdekken. Geniet van een rondleiding in een kleine groep door de faciliteiten van de wijnmakerij en leer meer over de geschiedenis en de wijntraditie van de regio. Als je voor deze opties kiest, kun je genieten van een proeverij met tapas of een volledige maaltijd met wijnarrangement .

  • Leer meer over het wijnmaakproces van deskundige oenologen.
  • Ontdek de geschiedenis en de wijntraditie van de Ronda regio tijdens een rondleiding.
  • Proef een selectie van hoge kwaliteitswijnen geproduceerd in de bodega

Wat is inbegrepen

  • Tour
  • Gids voor experts
  • Proeverij van 3 wijnen met tapas (indien geselecteerd)
  • Maaltijd met eten en wijn (indien geselecteerd)

Selecteer taal, datum en tijd

Vergeet niet dat u 15 minuten voor vertrek aanwezig moet zijn

Wat je kunt verwachten

Met deze rondleiding door Bodega Doña Felisa in Ronda geniet je in een kleine groep van een unieke ervaring voor wijnliefhebbers. Tijdens de 1,5 uur durende rondleiding met een deskundige gids krijg je de gelegenheid om de faciliteiten van de wijnmakerij te verkennen en meer te leren over het wijnmaakproces.

De rondleiding begint met een inleiding over de geschiedenis en de wijntraditie van de Ronda regio. Tijdens de uitleg ontdek je hoe het klimaat en de bodem van het gebied van invloed zijn op de smaak en kwaliteit van de wijnen die in het wijnhuis worden geproduceerd. Je leert over de verschillende stadia van het wijnmaakproces, van de druivenoogst tot de gisting en rijping.

Na de rondleiding heb je ook de mogelijkheid om een selectie van de wijnen die in de wijnmakerij worden geproduceerd te proeven, samen met de bijbehorende tapas , of te genieten van een volledige maaltijd met een wijnarrangement.

Reviews

4.7
· 1107 Reviews
  • N
    N. Q.
    4
    (0 Reviews)
    Het bezoek aan de wijnmakerij was een verrijkende ervaring, hoewel een duidelijkere uitleg van de wijnmaakprocessen veel zou toevoegen.
  • A
    A. M.
    5
    (0 Reviews)
    Het bezoek aan de wijnmakerij was een unieke ervaring, we leerden veel over het wijnproces en de omgeving was gewoonweg prachtig.
  • Y
    Y. U.
    4
    (0 Reviews)
    Ik vond het geweldig om deze bodega in Ronda te bezoeken, de wijn was voortreffelijk. Het was een unieke ervaring die me dichter bij de Spaanse wijncultuur bracht.
  • F
    F. P.
    5
    (0 Reviews)
    Ik vond het bezoek aan de wijnmakerij geweldig, de wijnen waren heerlijk. De mensen waren erg vriendelijk, alles was perfect.
  • Meer info

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid