Communisme Tour in Praag met Tickets voor de Nucleaire Bunker

4.7
(863 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: 3 uur 30 minuten
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
GRATIS annuleren

Gids: Engels

Vanaf
€ 37 € 34
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Doe mee aan deze rondleiding en ontdek hoe Praag er in de communistische tijd uitzag. Gedurende ongeveer 2 uur en in een groep van zo’n 15 personen krijg je de kans om langs enkele van de meest iconische plekken uit de recente geschiedenis van Praag te wandelen. Onder begeleiding van een lokale gids leer je meer over aspecten van de Tsjechische geschiedenis en politiek uit deze turbulente periode.

Je bezoekt plekken zoals het Oude Stadsplein, het Wenceslasplein en de Narodni-straat, eet in een kantine uit de jaren ’70 en bezoekt een atoomschuilkelder uit de jaren ’50.

  • Ontdek hoe de Tsjechen in het communistische Praag dachten en leefden
  • Maak kennis met enkele van de meest iconische plekken van de stad en die tijd onder begeleiding van een lokale gids
  • Geniet van een traditionele Tsjechische lunch in een kantine uit de jaren ’70
  • Bezoek een bunker die was ingericht om de bevolking te evacueren in geval van een nucleaire aanval

Wat is inbegrepen

  • Wandeling door Praag onder begeleiding van een lokale gids
  • Toegang tot een schuilkelder

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Geniet van een wandeling door het meest historische Praag en maak kennis met enkele van de belangrijkste gebeurtenissen die de geschiedenis van de stad hebben getekend, zoals de Praagse Lente of de Fluwelen Revolutie. Met een groep van maximaal 15 personen krijg je de kans om plekken te bezoeken zoals het Oude Stadsplein, het Wenceslasplein of de Narodni-straat en historische foto’s te bekijken van gebeurtenissen, personen en gebouwen die in veel gevallen niet meer bestaan.

Je leert over historische mijlpalen van het land, zoals de onafhankelijkheidsverklaring van Tsjechoslowakije na de Eerste Wereldoorlog of de reden waarom Hitler erop uit was deze staat te veroveren voordat de Tweede Wereldoorlog uitbrak.

Dankzij een lokale gids kom je ook meer te weten over de levensomstandigheden van de Tsjechen in de naoorlogse periode en enkele van de belangrijkste gebeurtenissen in het land, dat destijds door de communistische partij werd geleid.

Je maakt kennis met de gruwelen waaraan de bevolking in de jaren ’50 werd blootgesteld, met een gemanipuleerde rechtspraak, een repressieve politie, werkkampen en andere ontberingen. Je kunt ook de plek bezoeken waar ooit het grootste monument voor Josef Stalin, de voormalige dictator van de USSR, stond.

Halverwege de activiteit kun je een pauze van ongeveer een half uur inlassen om te eten in een authentieke Tsjechische kantine uit de jaren 70 en enkele traditionele gerechten en dranken te proeven, zoals Kofola.

Tot slot wordt de activiteit afgesloten met een bezoek van ongeveer een uur aan een schuilkelder op het Wenceslasplein.

Reviews

4.7
· 863 Reviews
  • W
    W.
    5
    Je moet deze tour doen, het is geweldig.
  • G
    G.
    5
    de tour is geweldig en de kofolas ook!
  • Z
    Z.
    4
    Ik heb echt genoten van de rondleiding, ik raad het ten zeerste aan.
  • T
    T.
    5
    Ik vond het geweldig om te leren over de ontberingen van het leven in het voormalige Tsjecho-Slowakije - zoveel lijden!

Extra informatie

  • Kinderwagens mogen worden meegenomen
  • Aan deze excursie of activiteit nemen maximaal 15 reizigers deel
  • Activiteit niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers
  • Niet aanbevolen voor reizigers die last hebben van claustrofobie

Annuleringsbeleid

Als je uiterlijk 24 uur voor de geplande vertrektijd annuleert, krijg je het volledige bedrag terug

Andere activiteiten in Praag