Dagtrip naar Efeze en het Huis van de Maagd Maria vanuit Izmir
Over deze activiteit
Handleiding: Engels
- Je boeking wordt direct bevestigd
- Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!
Overzicht
Ontdek de oude stad Efeze en bezoek het Huis van de Maagd Maria tijdens deze dagtrip vanuit Izmir. Je wordt in een bus met airconditioning vanuit je hotel opgehaald en verkent de stad samen met een gids en een kleine groep medereizigers.
- Je wordt vanuit je hotel opgehaald met een bus met airconditioning.
- Laat je door een deskundige gids meenemen door de geschiedenis van Efeze.
- Bezoek het Huis van de Maagd Maria en de meest iconische bezienswaardigheden.
Wat is inbegrepen
- Excursie naar Efeze en het Huis van de Maagd Maria vanuit Izmir
- Ophalen en terugbrengen naar het hotel
- Lokale gids
- Voertuig met airconditioning
Selecteer deelnemers en datum
Wat je kunt verwachten
Tijdens deze excursie vanuit Izmir krijg je de kans om de oude stad Efeze te verkennen, een van de meest opmerkelijke archeologische vindplaatsen van Turkije. De totale duur bedraagt ongeveer 8 uur.
Het vervoer van en naar je hotel in Izmir is inbegrepen, evenals de rit naar Efeze in een bus met airconditioning. Je wordt vergezeld door een kleine groep van ongeveer 15 deelnemers voor een meer persoonlijke ervaring.
Onder begeleiding van een gespecialiseerde gids wandel je door de geplaveide straten van Efeze en bezoek je iconische bezienswaardigheden zoals het Romeinse theater, de Bibliotheek van Celsus en de Tempel van Artemis, die wordt beschouwd als een van de zeven wereldwonderen uit de oudheid.
Je krijgt ook de kans om het Huis van de Maagd Maria te bezoeken, een belangrijk bedevaartsoord voor katholieken en de plek waar zij naar verluidt haar laatste dagen doorbracht.
Reviews
- ZZ. U.De tour was geweldig, vooral Efeze, maar het zou beter zijn geweest met meer vrije tijd om te verkennen.
- JJ. S.De tour was geweldig, Efeze en het Huis van de Maagd Maria zijn zeker plekken om te bezoeken, een unieke ervaring!
- NN. A.Ik vond het geweldig om deze historische plaatsen te bezoeken, het voelde alsof ik terug in de tijd reisde. De gids wist veel en dat maakte de ervaring nog beter.
- KK. I.De excursie naar Efeze en het Huis van de Maagd Maria was geweldig, erg mooi en spannend. Zeer de moeite waard, mis het niet.