Londen National Gallery privérondleiding met gids en optioneel transport

4.4
(1.595 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: van 2 uur tot 5 uur 30 minuten
Deze activiteit heeft UITSTEKENDE reviews
Onmiddellijke bevestiging
GRATIS annuleren

Gids: Engels, Duits, Japans, Italiaans, Pools, Frans

Vanaf
€ 261 € 238
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Geniet van een privérondleiding van ongeveer twee uur in de National Gallery in Londen, waar je werken kunt zien van kunstenaars als Da Vinci en Rembrandt. Vul de activiteit aan met een twee uur durende rondleiding door het British Museum en transfers van en naar je accommodatie in een privévoertuig.

  • Geniet van een exclusieve ervaring met een privégids.
  • Ontdek de hoogtepunten van de National Gallery en het British Museum.
  • Kies voor privévervoer voor een probleemloos bezoek.

Wat is inbegrepen

  • Privérondleiding door de National Gallery in Londen
  • Privérondleiding door het British Museum (indien geselecteerd)
  • Gids
  • Gratis toegang tot de hoofdtentoonstelling in de National Gallery

Selecteer deelnemers en datum

Wat je kunt verwachten

Bekijk een van de belangrijkste kunstcollecties in de National Gallery in Londen met deze privérondleiding. Onder begeleiding van een deskundige gids, speciaal voor jou en je gezelschap, kun je de werken van beroemde kunstenaars zoals Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh en Rembrandt bekijken.

Je kunt de ervaring compleet maken door uit deze opties te kiezen:

  • Rondleiding door de National Gallery van ongeveer 2 uur zonder transfers.
  • Rondleiding door de National Gallery en transfers van en naar je accommodatie, met een geschatte duur van drie en een half uur.
  • Bezoek aan de National Gallery en het British Museum met een expert voor in totaal ongeveer vier uur.
  • Rondleiding door de National Gallery en het British Museum, plus transfers van en naar uw accommodatie, met een totale duur van ongeveer vijf en een half uur.

Voeg een bezoek aan het British Museum met een gids toe om meer te leren over artefacten uit andere beschavingen, zoals Mesopotamië, Rome en Griekenland. Profiteer van optionele retourtransfers in een privévoertuig voor nog meer gemak.

Reviews

4.4
· 1.595 Reviews
  • R
    R.
    5
    Ik hield van de persoonlijke aandacht.
  • E
    E.
    5
    Allemaal heel goed uitgelegd.
  • T
    T.
    5
    Perfect om grote groepen te vermijden.
  • L
    L.
    5
    Zeer mooie gids.

Ontmoetingspunt

Extra informatie

  • Dit is een privétour waaraan alleen jouw groep kan deelnemen.
  • Het is aangepast voor mensen in rolstoelen en kinderwagens.
  • Baby's moeten bij een volwassene op schoot zitten.
  • Gratis toegang tot de National Gallery en het British Museum geldt alleen voor de permanente tentoonstellingen.
  • Vanwege de regels van de galerie mag er maar één gids bij een groep van 1 tot 11 personen zijn, dus de prijs zal hoger zijn als er meer dan één gids nodig is.
  • De opties van 3,5 en 5,5 uur zijn inclusief een geschatte retourtransfer van 1,5 uur tussen het ontmoetingspunt en je accommodatie.
  • Privé-transfers worden geregeld in een standaardauto (sedan) voor groepen van 1 tot 4 personen, en in een groter busje of minibus voor groepen van 5 of meer personen. Boek een tour voor 5 personen als je in een groter voertuig wilt gaan.

Annuleringsbeleid

Als je uiterlijk 24 uur voor de geplande vertrektijd annuleert, krijg je het volledige bedrag terug

Andere activiteiten in Londen