Gospeltour op zondagochtend in Harlem
Over deze activiteit
- Je boeking wordt direct bevestigd
- Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!
Overzicht
Wat is inbegrepen
- Harlem tour
- Wandeling door woonwijken
- Evangeliedienst
- Fooi
Selecteer deelnemers en datum
Wat je kunt verwachten
De Apollo was het symbool van de Harlem Renaissance van de jaren twintig van de vorige eeuw en is nog steeds dé plek in Harlem om op te treden.
Het oudste huis van Manhattan, een beetje een buitenbeentje in de moderne wijk Washington Heights, was een commandopost voor George Washington.
W. 138th en W. 139th Street tussen Adam Clayton Powell Jr. en Frederick Douglass boulevards, Harlem, New York City, NY
Wereldberoemde nachtclub en restaurant
Aquaint en onverwachte geplaveide straat van houten rijtjeshuizen uit de 19e eeuw.
Reviews
- AA. V.Onder een goede gids Peggy een tour door Harlem gemaakt en een kerkdienst met gospelzangers (10 mensen) meegemaakt, had eigenlijk meer zangers en "feelings" met hun optreden verwacht, ook was de kerk maar voor een kwart gevuld, verder nog het beroemde Apollo theater (van o.a. James Brown) bezocht en een straatje met aparte huisjes.
- JJ. C.Een leuke manier om harlem te leren kennen en mee te maken hoe een kerkdienst verloopt. De brunch in the cotton club was ook heel leuk
- MM. D.Hele leuk tour, waarbij de gids een zeer prettige invulling gaf van de ochtend met zijn kennen en ervaring.
- MM. A.Zeer gastvrij zijn de mensen in de kerk, denk aan contant geld voor een tip en zorg voor water en snack onderweg. Prima gids! Ze vertelde het leuk