Vertelde historische Savannah Sightseeing Trolley Tour
Over deze activiteit
- Je boeking wordt direct bevestigd
- Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!
Overzicht
Wat is inbegrepen
- 75 minuten ononderbroken non-stop tour
- Live commentaar aan boord
- Chauffeur / gids
- Fooi
Selecteer deelnemers en datum
Wat je kunt verwachten
Luister naar je gids die meer dan 270 jaar Amerikaanse geschiedenis vertelt. Geniet van het verhaal terwijl je door een van de grootste National Urban Historic Landmarked Districts in de Verenigde Staten rijdt. Rijd over geplaveide straten en in de schaduw van met mos gedrapeerde eiken. Zie statige herenhuizen, mooie pleinen en romantische uitzichten op de rivier.
Leer meer over het Oude Zuiden tijdens deze gemakkelijke, leuke tour door Savannah.
Wanneer mensen het Chippewaplein bereiken, hebben ze meestal het gevoel dat er iets ontbreekt aan de iconische bezienswaardigheid. Chippewa Square staat bij de lokale bevolking en toeristen bekend als het “Forrest Gump” plein en heeft eigenlijk geen bankje zoals in de film, maar het is zeker beroemd! Op een steenworp afstand van het beroemde maar bankloze plein ligt het Savannah Theatre, dat in 1818 werd geopend. Dit theater is het oudste van het land en produceert nog steeds shows per nacht
Savannah heeft geen tekort aan spookachtige verhalen te vertellen en spookhuizen om te toeren. Het Sorrel Weed House is één van de meest spookachtige huizen van het land, dus het is niet meer dan gepast dat het op onze lijst van haltes staat, vooral voor de Grave Encounters Tour. Het huis is ook een mooi voorbeeld van de architectuur en het ontwerp van de Antebellum periode bekend om stond.
Misschien wel een van de belangrijkste bezienswaardigheden in Savannah, de schilderachtige bloemen, het gebladerte en de fontein van Forsyth Park. Maak een foto van de iconische fontein van Savannah (die groen wordt rond St. Patrick’s Day!)
Het Massie Heritage Center is de oudste school die continu in bedrijf is in Georgia. Het centrum werd geopend in 1856 en biedt een “Nineteenth Century Classroom”, waar studenten een schooldag ervaren alsof ze in de late jaren 1800 waren. Voor iedereen die het Massie Center bezoekt, zijn er genoeg artefacten om over te leren en tentoonstellingen om te bekijken.
De Kathedraal van St. John de Doper staat bekend om zijn aandeel in de jaarlijkse St. Patrick's Day parade en zijn ranking als populaire trouwlocatie. De kathedraal ligt op een hoek van Abercorn Street en kijkt uit over Lafayette Square. Als er geen ceremonie of mis plaatsvindt, mogen bezoekers de kathedraal bezoeken, onder de prachtige glas-in-loodramen staan en over de kerkbanken dwalen.
Het Piratenhuis opende in 1753... voor echte piraten! De herberg werd gebruikt door reizigers en zeilers, op zoek naar rust op vaste grond na het zwerven van de zeeën. Hoewel er nu geen piraten meer komen, doet het gebouw dienst als restaurant, dus het zit nog steeds vol met onstuimige, gelukkige gasten.
Met zijn aangrenzende slavenverblijven, koetshuis en geurende tuinen werden gebouwd in 1819. Gasten worden uitgenodigd om het terrein te bezoeken om meer te leren over de ingewikkelde, ongelukkige relatie tussen mensen met en zonder stroom. De kamers zijn uitgerust met antieke meubels en decoraties en een paar interactieve tentoonstellingen.
Slechts een paar blokken van het Owens-Thomas House zit de andere twee delen van de Telfair Museum familie: het Jepson Center en Telfair Academy. Het Jepson Center is het kunstmuseum van Savannah, een adembenemend modern gebouw met zowel permanente collecties als tijdelijke tentoonstellingen. (Kinderen kunnen spelen in het Artzeum en en zich bezighouden met de stukken in de interactieve Techspace.) De Telfair Academy is een ander kunstmuseum, behalve deze heeft kamers ingericht in 19e-eeuwse decor en 19e en 20e-eeuwse Amerikaanse en Europese kunst
Reynolds Square is de belichaming van de pleinen van Savannah. Dit specifieke blok land is gevuld met met mos bedekte levende eiken en bevat een standbeeld van John Wesley, de grondlegger van het Methodisme. Het plein is echter eigenlijk vernoemd naar de eerste gouverneur van Georgia, John Reynolds. Vlakbij vind je het heerlijk beroemde Leopold’s Ice Cream, The Ole Pink House en het Lucas Theater. Eet wat eten, geniet van een ijsje, ga naar een show na je tour.
Deze openluchtmarkt bootst de markt na die in de 19e eeuw op zijn plaats stond. Tegenwoordig rijden voorbijgangers met de auto in plaats van met paard en wagen, maar de ervaring van het dwalen door de gangpaden en het bekijken van lokale verkopers is vrij vergelijkbaar!
De Exchange Bell wordt beschouwd als de oudste in Georgia, zegt het jaar 1802 gedrukt op het. De bel werd gebruikt om het einde van de dag of een reden voor feest aan te geven, de sluitingstijd van winkels en om burgers te waarschuwen voor branden
Een ander iconisch gebouw in Savannah is het stadhuis. Het gebouw opende in 1905, maar de unieke gouden koepel was oorspronkelijk koper. Het stadhuis ligt vlak bij Bay Street en Factors Walk, op een steenworp afstand van tal van andere populaire plekken in het centrum, zoals City Market en Ellis Square.
Franklin Square (ontworpen in 1790 en vernoemd naar Benjamin Franklin) grenst aan City Market en Ellis Square en op slechts een paar blokken van Bay Street en River Street.