Giverny Monet Huis en Tuinen Rondleiding
Over deze activiteit
Smartphone tickets geaccepteerd
- Je reservering wordt onmiddellijk bevestigd
- Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!
Overzicht
Deze rondleiding van ongeveer 2 uur geeft je toegang tot het huis en de tuinen van de beroemde schilder Claude Monet. Je komt binnen in de kamers waar hij de laatste jaren van zijn leven doorbracht en wandelt door de bloemrijke tuinen die de inspiratie vormden voor schilderijen als "Waterlelies" en "Iris in de tuin van Monet".
De route omvat een korte wandeling door het dorp Giverny, en een deskundige Engels- of Franssprekende gids zal te allen tijde tot je beschikking staan, wat je ook kiest wanneer je boekt.
- Skip-the-line toegang tot het huis van Claude Monet
- Ontdek het leven van de kunstenaar aan de hand van de uitleg van een deskundige gids.
- Verken de tuinen die de inspiratie vormden voor zijn beroemdste schilderijen
- Geniet van een aangename wandeling door Giverny
Wat is inbegrepen
- Rondleiding door het huis en de tuinen van Monet in Giverny
- Tickets
Selecteer deelnemers en datum
Wat je kunt verwachten
Tijdens deze rondleiding ontdek je Giverny, een charmant dorpje in Normandië, waar de beroemde schilder Claude Monet leefde van 1883 tot aan zijn dood. Je gaat zijn huis binnen, omringd door een rustgevende tuin die veel van zijn werken inspireerde. De activiteit is inclusief toegangskaarten en uitleg door een deskundige gids , die je tijdens het boekingsproces in het Engels of Frans kunt kiezen. De rondleiding duurt ongeveer 2 uur.
Het huis waar Monet zijn laatste jaren doorbracht is herkenbaar aan de roze gevel en groene luiken. Binnen is alles bewaard gebleven zoals het vroeger was. Je ziet de epicerie (de kruidenkamer met hangende meubels), de blauwe tekenkamer, het schildersatelier en de andere kamers. De muren zijn versierd met een grote collectie Japanse prenten.
Het bezoek gaat verder in de tuin, waar Monet zijn tweede passie, plantkunde, in praktijk bracht. Het park rondom het huis is verdeeld in twee delen: Clos Normande, een tuin in Franse stijl met kersenbomen, abrikozenbomen en rozenbogen, en de watertuin. In het laatste deel is er een prachtige vijver bedekt met waterlelies, een Japanse brug en bamboeplanten, pioenrozen en treurwilgen die een oosterse sfeer creëren. Na de tuinetappe eindigt de tour met een wandeling door het dorp.
Giverny ligt op ongeveer 80 kilometer van Parijs en is gemakkelijk bereikbaar via de snelweg A13. Er is gratis parkeergelegenheid bij het huis van Monet, op iets meer dan 5 minuten lopen.