Geleide rondleiding door het Colosseum en de Arena met tickets voor het Forum Romanum en de Palatijnse Heuvel

4.6
(1.206 Reviews)

Over deze activiteit

Duur: 1 uur
Deze activiteit heeft FANTASTISCHE beoordelingen
GRATIS annuleren

Gids: Engels

Vanaf
€ 90
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Ontdek het meest iconische monument van Rome met deze rondleiding door het Colosseum en de arena, een ervaring die is ontworpen voor degenen die verder willen gaan dan een eenvoudig bezoek. Je betreedt het exclusieve gebied van de arena van de Gladiatoren en bezoekt de binnenkant van het amfitheater met een archeoloog, waarbij je begrijpt hoe het werd gebouwd en welke rol het speelde in het leven van het Romeinse Rijk.

De ervaring is ook inclusief tickets voor het Forum Romanum en de Palatijnse Heuvel, dus je kunt op eigen houtje verder op ontdekkingstocht gaan of, als je dat liever doet, kiezen voor de optie met een extra rondleiding wanneer je boekt. Een zeer complete manier om je te verdiepen in het hart van het oude Rome met bevoorrechte toegang en assistentie tijdens de hele activiteit.

  • Toegang tot de Colosseum Arena, een gebied dat niet is inbegrepen in de standaardtickets.
  • Bezoek het monument met een archeoloog en leer meer over de geschiedenis van binnenuit.
  • Inclusief tickets voor het Forum Romanum en de Palatijnse Heuvel om de ervaring compleet te maken.

Wat is inbegrepen

  • Rondleiding door het Colosseum met toegang tot de arena
  • Tickets voor het Colosseum, de Palatijn en het Forum Romanum
  • Archeologische gids tijdens het bezoek
  • Rondleiding door het Forum Romanum en de Palatijnse Heuvel

Selecteer datum

Wat je kunt verwachten

Deze rondleiding door het Colosseum en de Arena met tickets voor het Forum Romanum en de Palatijnse Heuvel is ideaal voor degenen die een meer bijzondere ervaring willen in een van de grote symbolen van Rome. Je komt binnen via een bevoorrechte ingang en gaat direct naar de Arena van de Gladiatoren, een exclusief gebied dat normaal gesproken niet beschikbaar is met reguliere tickets.

Eenmaal binnen krijg je een rondleiding door het Colosseum onder begeleiding van een professionele archeoloog, die uitlegt hoe de oude Romeinse ingenieurs dit indrukwekkende bouwwerk bouwden en waarom het een van de belangrijkste politieke en sociale centra van het Rijk werd. Je ontdekt ook hoe de spektakels en gevechten plaatsvonden die de geschiedenis van het amfitheater bepaalden.

Na de rondleiding van 75 minuten kun je zo lang als je wilt in het Colosseum blijven. Daarna gebruik je je inbegrepen tickets voor een bezoek aan het Forum Romanum en de Palatijnse Heuvel, twee van de meest fascinerende archeologische gebieden van de stad, waar je wandelt tussen tempels, ruïnes en oude Romeinse wegen.

Op de Palatijnse Heuvel geniet je niet alleen van een prachtig uitzicht over het Colosseum en het Circus Maximus, maar zie je ook de plek waar volgens de traditie Rome is ontstaan met de legende van Romulus en Remus.

Reviews

4.6
· 1.206 Reviews
  • N
    N.
    5
    Prachtig bezoek.
  • C
    C.
    4
    De tijd die we in het Colosseum hebben doorgebracht was erg aangenaam, we hebben veel geleerd over de geschiedenis en de bouw ervan. Het is jammer dat het weer niet optimaal was op de dag van het bezoek.
  • F
    F.
    5
    Uitstekend.
  • F
    F.
    5
    Een erg leuke en interessante rondleiding. De rondleiding is erg compleet en de uitleg is geweldig, het is een geweldige manier om iets te leren over de geschiedenis van deze historische plaatsen.

Ontmoetingspunt

  • Colosseo Fontein, naast de groene kiosk aan de rechterkant als je het Colosseo metrostation verlaat.
    Open in Google Maps

Extra informatie

  • Deze activiteit is beschikbaar in het Engels
  • Trefpunt: naast de groene kiosk aan de rechterkant als je het metrostation Colosseo uitkomt, bij Fontana del Colosseo, Rome 00184. Kijk uit naar een medewerker met een gele TOURIKS-sticker.
  • Je moet 30 minuten voor de starttijd aanwezig zijn om de registratie te voltooien en door de veiligheidscontrole te gaan.
  • Het Colosseum is toegankelijk voor rolstoelgebruikers; het Forum Romanum en de Palatijnse Heuvel zijn niet toegankelijk.
  • De tour eindigt op het Forum Romanum
  • Coliseum tickets zijn persoonlijk en niet overdraagbaar. Eenmaal gekochte tickets kunnen niet worden gewijzigd of geannuleerd. Elke klant moet aan de deur van het Colosseum een identiteitsbewijs laten zien dat overeenkomt met de naam op de tickets.
  • Het is noodzakelijk om door een veiligheidscontrole te gaan om de monumenten te betreden.
  • Arena Colosseum Full Experience ticketprijs: € 24 voor volwassenen (+18 jaar), € 2 voor EU-burgers (18 en 25 jaar) en gratis voor kinderen (0-17 jaar).
  • REGELS VAN DE VESTIGING: https://colosseo.it/sito/wp-content/uploads/2025/11/Regolamento-Visitatori-Parco-archeologico-del-Colosseo-2025.pdf".
  • Het ontmoetingspunt kan om operationele redenen veranderen. Raadpleeg altijd de voucher die je ontvangt wanneer je boekt voor actuele informatie.

Aangeboden door: Touriks

Annuleringsbeleid

Als je uiterlijk 24 uur voor de geplande vertrektijd annuleert, krijg je het volledige bedrag terug
Als je 24 uur voor de vertrekdatum niet annuleert, dan zul je geen terugbetaling krijgen.

Andere activiteiten in Rome