London Ghost Bus Tour
Over deze activiteit
Gids: Engels
- Je boeking wordt direct bevestigd
Overzicht
Als je op zoek bent naar een totaal andere ervaring in Londen, schrijf je dan in voor deze spooktour in een klassieke dubbeldekkerbus . Deze activiteit duurt ongeveer een uur en je wordt de hele tijd begeleid door een professionele gids.
Tijdens deze tour krijg je de kans om de meest spookachtige verhalen over de Britse hoofdstad te ontdekken. Onderweg kom je langs verschillende iconische plekken in Londen, zoals de London Bridge, het parlementsgebouw en de Southwark Cathedral, om er maar een paar te noemen.
- Deze rondleiding neemt je in een klassieke dubbeldeksbus mee langs de plekken met de griezeligste verhalen van Londen, gedurende ongeveer een uur
- Een professionele gids begeleidt je gedurende de hele route en vertelt je verschillende griezelverhalen die zich in de geschiedenis van Londen hebben afgespeeld.
- De bus staat voor je klaar om je langs verschillende bezienswaardigheden in Londen te brengen, zoals het Parlementsgebouw of de Tower of London.
Wat is inbegrepen
- Professionele gids
- Rondleiding in een klassieke dubbeldeksbus
Selecteer datum en tijd
Vergeet niet dat u 15 minuten voor vertrek aanwezig moet zijn
Wat je kunt verwachten
Ontdek tijdens deze activiteit de spookverhalen van verschillende iconische plekken in Londen die je nog niet kende. Je zult de Tower of London of het Parlementsgebouw, die je tijdens deze rondleiding van ongeveer een uur bezoekt, nooit meer op dezelfde manier bekijken.
Het is waar dat je misschien verrast zult zijn door de griezelverhalen die je te horen krijgt van een professionele gids. Maar je beleeft dit ook in alle comfort, terwijl je tijdens de rit in een klassieke dubbeldekkerbus zit.
Naast de bekendste bezienswaardigheden die bij de activiteit zijn inbegrepen, zoals de London Bridge of Westminster Abbey, zul je ook minder bekende plekken zien, zoals de Cross Bones-begraafplaats, een werkelijk huiveringwekkende plek voor liefhebbers van horrorverhalen.
Reviews
- CC.De tijden zijn 's nachts om er veel beter van te genieten. Als het koud is, raad ik aan een jas mee te nemen. Eenmaal in de bus, hadden we een geweldige tijd! Het is een andere en zeer gedenkwaardige ervaring.
- TT.De bus was erg sfeervol en het uitzicht 's nachts was prachtig.
- BB.Onze gastheer maakte de ervaring super top! We waren met z'n vijven en we hebben ons allemaal prima vermaakt.
- CC.Het was erg spannend om over de spookplaatsen in het centrum van Londen te leren. Normaal loop je niet rond en denk je niet aan alle dingen die jaren geleden gebeurd zijn.
Adres
Extra informatie
- De rondleiding begint buiten het Grand Hotel, tegenover de Sherlock Holmes-pub aan Northumberland Avenue, vlak bij Trafalgar Square
- Je moet 20 minuten voor het vertrektijdstip van de bus aanwezig zijn
- Baby’s moeten op de schoot van een volwassene zitten
- Niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers














