Aanbieding: Tickets voor het Colosseum, het Forum Romanum en Palatijn + Vaticaanse Musea en Sixtijnse Kapel
Over deze activiteit
- Je boeking wordt direct bevestigd
Overzicht
Wanneer heb je Rome écht gezien? Vraag het aan iedereen die de stad kent en het antwoord luidt: na meerdere bezoeken. Daarom wil jij het zekere voor het onzekere nemen en de échte highlights niet missen – alles wat de Eeuwige Stad zo bijzonder maakt. Dit combipakket is precies wat je nodig hebt.
Zo werkt het. Je kiest een dag in onze kalender voor een afspraak op het kantoor van Touristation aan de Piazza d'Aracoeli. Daar helpen onze medewerkers je met het reserveren van je bezoeken aan het Forum Romanum, de Palatijn, het Colosseum (toegang ongeveer twee uur na je afspraak) en de Vaticaanse Musea.
Het pakket bevat niet alleen gereserveerde tickets, maar ook een audiogids voor de Sint-Pietersbasiliek (toegang gratis, assistentie ter plekke) en een multimediale video over het oude Rome om je bezoek in de juiste context te plaatsen.
Je plant je bezoeken helemaal naar eigen inzicht – onze medewerkers geven je graag advies op basis van jouw tijd. Je hebt drie dagen om alles te bezoeken, gerekend vanaf de gekozen startdatum. Doe het rustig aan in drie dagen of verdeel het over twee – jij bepaalt het tempo. Je toegang tot alle attracties is gegarandeerd binnen de geldigheidsperiode van drie dagen.
Dit pakket omvat:
- Toegang tot het Colosseum, Forum Romanum en de Palatijn – iconen van de grootsheid van het Romeinse Rijk.
- Skip-the-line toegang tot de Vaticaanse Musea met de wereldberoemde Sixtijnse Kapel, waar je overal de invloed van de kerk terugziet.
- Twee handige extra's: een audiogids voor een zelfstandig bezoek aan de Sint-Pietersbasiliek (gratis toegang) en een multimediale video over het oude Rome, die je bekijkt op de dag van je Colosseum-bezoek.
Wat is inbegrepen
- Skip-the-line tickets voor de Vaticaanse Musea inclusief de Sixtijnse Kapel
- Toegang tot het Colosseum, Forum Romanum en de Palatijn
- Multimediale video
- Audiogids voor de Sint-Pietersbasiliek
Selecteer datum
Wat je kunt verwachten
Rome ademt grootsheid en macht. Dat deed de stad al in de eerste eeuw voor Christus, toen haar onstuitbare expansie leidde tot de bijnaam Eeuwige Stad. Die grootsheid is vandaag de dag nog steeds voelbaar, vooral op twee plekken: het oude Rome en Vaticaanstad. Dit combipakket geeft je toegang tot beide.
Het oude Rome omvat het Colosseum, het Forum Romanum en de Palatijn – de heuvel waar de stad werd gesticht. Met de tickets in dit pakket bezoek je alle drie. Kun jij je voorstellen hoe de toeschouwers zich voelden tijdens de gladiatorengevechten in het Colosseum? Of hoe de handelaren zaken deden op het Forum?
Dan is er Vaticaanstad, dat kleine wereldje dat je eraan herinnert (mocht je het zijn vergeten) hoeveel macht de katholieke kerk nog altijd heeft. Het pakket bevat skip-the-line tickets voor de Vaticaanse Musea en een audiogids voor de Sint-Pietersbasiliek (vlak bij de musea, toegang gratis). De indrukwekkende collectie van de musea reikt veel verder dan alleen de Sixtijnse Kapel – neem dus voldoende tijd voor meesterwerken als de Laocoöngroep of schilderijen van Rafaël en Caravaggio.
We begrijpen dat dit veel is om te ontdekken, maar geen zorgen: je hebt drie dagen om alles op je gemak te verkennen. Hieronder leggen we uit hoe het werkt en geven we een voorbeeld van hoe je de ervaring optimaal kunt indelen.
Kies een dag in onze kalender voor je afspraak op het kantoor van de organisator, waar je bepaalt wat je die dag en de twee dagen erna wilt zien. Met hulp van een medewerker reserveer je de tijdslots voor het Forum Romanum, de Palatijn, het Colosseum en de Vaticaanse Musea. Onze aanbeveling: besteed één dag aan de drie eerstgenoemde en een aparte dag aan Vaticaanstad. Een voorbeeld:
- Dag 1: je komt naar het kantoor, maakt je reserveringen en de ervaring begint. Je bekijkt een multimediale video van 25 minuten als introductie. Daarna begeleidt een medewerker je naar het Forum Romanum en de Palatijn, die je ongeveer twee uur op eigen gelegenheid verkent. Het hoogtepunt van de dag volgt: het Colosseum. Neem alle tijd om dit icoon in je eigen tempo te ontdekken. (Deze dag is dezelfde als de datum die je bij het reserveren hebt gekozen.)
- Dag 2: de Vaticaanse Musea hebben enorm veel te bieden. Naast de Sixtijnse Kapel zijn er talloze kunstwerken die je van dichtbij wilt bewonderen. Neem de tijd om door de eindeloze gangen te dwalen en te ontdekken wat zich achter die muren bevindt. Omdat je toch in Vaticaanstad bent, kun je ook de Sint-Pietersbasiliek bezoeken (gratis toegang) en dankzij de meegeleverde audiogids alle details van dit meesterwerk leren kennen.
- Dag 3: als je na de eerste twee dagen nog energie over hebt, kun je alles in twee dagen doen. Maar heb je wat meer ruimte, gebruik dan deze derde dag voor een andere must-see van Rome: het Pantheon (toegang niet inbegrepen). Dit architectonische juweeltje heeft generaties geïnspireerd. Met zijn indrukwekkende koepel en elegante façade is deze duizendjarige tempel een bewijs van Romeins vernuft. Verken het imposante interieur en bewonder het licht dat door de oculus naar binnen valt.
Reviews
- MM.De pas was een uitstekende investering voor mijn reis naar Rome.
- RR.Ik vond het geweldig dat je zelf kon kiezen welke attracties je wilde bezoeken.
- AA.De pas gaf me de vrijheid om de stad te verkennen zonder me zorgen te hoeven maken over het kopen van losse kaartjes.
- BB.Het boekingsproces voor de tours was snel en gemakkelijk.