Vaticaanse Musea, Sixtijnse Kapel en Sint-Pietersbasiliek: rondleiding met gids

4.5
(1.718 Reviews)

Over deze activiteit

Smartphone tickets geaccepteerd
Duur: 3 uur
Deze activiteit heeft FANTASTISCHE beoordelingen
Onmiddellijke bevestiging

Gids: Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans

Vanaf
€ 75 € 69
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd

Overzicht

Ontdek de schatten van het Vaticaan tijdens een complete rondleiding door de Vaticaanse Musea, de Sixtijnse Kapel en de Sint-Pietersbasiliek. Met snelle toegang en een deskundige gids is deze tour perfect voor wie wil genieten van een verrijkende ervaring zonder in de rij te hoeven staan.

Tijdens deze rondleiding van 3 uur bewonder je meesterwerken van kunstenaars als Rafaël, Michelangelo en Bernini, terwijl je enkele van de beroemdste zalen ter wereld bezoekt. Alles onder begeleiding van een professionele gids, met inbegrepen headset zodat je geen enkel detail mist.

Je kunt bij het boeken je voorkeurstaal kiezen. Het ontmoetingspunt is bij de ingang van de Vaticaanse Musea.

  • Toegang zonder wachtrij tot de Vaticaanse Musea, Sixtijnse Kapel en Sint-Pietersbasiliek.
  • Bewonder meesterwerken van Michelangelo, Rafaël en Bernini.
  • Een absolute must tijdens je reis naar Rome.

Wat is inbegrepen

  • Snelle toegang tot de Vaticaanse Musea en de Sixtijnse Kapel
  • VIP-toegang tot de Sint-Pietersbasiliek
  • Rondleiding met gids door de Vaticaanse Musea en de Sixtijnse Kapel
  • Rondleiding met gids door de Sint-Pietersbasiliek

Selecteer datum en tijd

Vergeet niet dat u 30 minuten voor vertrek aanwezig moet zijn

Wat je kunt verwachten

Het Vaticaan mag dan klein zijn, het herbergt enkele van 's werelds grootste kunstschatten. Deze rondleiding biedt je de kans om onder leiding van een deskundige gids de rijke geschiedenis, kunst en architectuur te ontdekken, te beginnen bij de beroemde Vaticaanse Musea.

Hier verken je belangrijke zalen zoals de Galerij van de Landkaarten, de Galerij van de Wandtapijten en de Pignahof, naast vele andere. De gids vertelt je de verhalen achter de kunstwerken en geeft je de context om elk detail ten volle te waarderen.

De volgende stop is de Sixtijnse Kapel, waar je de indrukwekkende werken van Michelangelo kunt bewonderen: "De Schepping van Adam" en "Het Laatste Oordeel". Dit is zonder twijfel een van de meest memorabele momenten van de tour, met voldoende tijd om te observeren, te luisteren en je te verwonderen.

Daarna krijg je via een VIP-ingang directe toegang tot de Sint-Pietersbasiliek, waardoor je de lange rijen bij de hoofdingang overslaat. Binnen ontdek je nog een meesterwerk van Michelangelo, de Pietà, en het majestueuze Baldakijn van Bernini boven het hoofdaltaar. Daarnaast kun je de indrukwekkende koepel en de rijke versieringen bewonderen van een van de belangrijkste kerken van de christelijke wereld.

De rondleiding eindigt op het Sint-Pietersplein, waar je kunt genieten van de kolossale architectuur en foto's kunt maken van een van de meest iconische plekken van Rome en de wereld.

Reviews

4.5
· 1.718 Reviews
  • Y
    Y. K.
    4
    De rondleiding was erg informatief, maar het zou ideaal zijn om meer vrije tijd te hebben om zelf op verkenning te gaan.
  • X
    X. W.
    4
    De rondleiding was geweldig, je wordt echt ondergedompeld in de geschiedenis en kunst van het Vaticaan, echt een aanrader!
  • J
    J. W.
    5
    Ik vond deze tour geweldig, ik heb geweldige dingen gezien en veel geleerd. Ik wilde altijd al de Sint-Pietersbasiliek van dichtbij zien en deze ervaring maakte dat mogelijk.
  • N
    N. X.
    4
    De rondleiding door de Vaticaanse Musea en de Sint-Pietersbasiliek was geweldig, we hebben prachtige dingen gezien. De gidsen hadden veel kennis en maakten de rondleiding leuk.

Ontmoetingspunt

  • Vaticaanse Musea – Je gids haalt je op bij de ingang van de Vaticaanse Musea. Raadpleeg de gedetailleerde instructies op je voucher
    Open in Google Maps

Extra informatie

  • Activiteit beschikbaar in het Engels, Frans, Spaans, Duits en Italiaans.
  • Controleer de instructies op de voucher die je na het boeken ontvangt voor het exacte ontmoetingspunt en hoe je de gids kunt herkennen.
  • Houd er bij het raadplegen van de kalender rekening mee dat niet alle talen elke dag beschikbaar zijn.
  • Vanwege onderhoudswerkzaamheden in de Sixtijnse Kapel kan het zicht op "Het Laatste Oordeel" tijdelijk beperkt zijn.
  • De tour kan worden aangepast in geval van speciale evenementen of onverwachte sluitingen.
  • Met dit product hoef je niet in de algemene rij te staan, maar mogelijk moet je wel wachten bij de beveiligingscontrole of in de priority-rij voor iedereen die de skip-the-line optie heeft gekozen.
  • Houd er rekening mee dat er van juni tot eind augustus lange wachtrijen kunnen zijn voor de Sint-Pietersbasiliek en de wachttijd kan oplopen tot 30 minuten.
  • Het is verplicht om knieën en schouders te bedekken.
  • Kinderen jonger dan 7 jaar kunnen gratis deelnemen aan de ervaring.
  • Het is verplicht om 30 minuten voor aanvang van de tour aanwezig te zijn.
  • Grote tassen of rugzakken zijn niet toegestaan in de Vaticaanse Musea, dus neem alleen het noodzakelijke mee.
  • Niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
  • Alle bezoekers, inclusief kinderen, moeten op de dag van het bezoek een identiteitsbewijs tonen. Vul bij het boeken je volledige naam precies in zoals deze op je identiteitsbewijs staat.

Annuleringsbeleid

Deze activiteit kan niet worden geannuleerd en zal niet worden gerestitueerd.

Andere activiteiten in Rome