Dagtrip naar Giverny en Versailles vanuit Parijs

4.7
(1211 Reviews)

Over deze activiteit

Duur: 1 dag
Deze activiteit heeft UITZONDERLIJKE beoordelingen
GRATIS annuleren
Vanaf
€ 251
GRATIS annuleren
Geen verborgen kosten
  • Je boeking wordt direct bevestigd
  • Deze optie heeft GRATIS annulering: boek zonder risico!

Overzicht

Beleef een volledige dagtocht van 10 uur van Parijs naar Giverny en Versailles, een perfecte combinatie van kunst, geschiedenis en natuurlijke schoonheid.

Begin de dag met het verkennen van het landgoed van Claude Monet in Giverny, met het beroemde met klimop begroeide huis, de bloeiende tuinen en de waterlelievijver die de inspiratie vormden voor enkele van de beroemdste werken van het impressionisme.

In 2026 is het ook honderd jaar geleden dat Monet overleed. Maak je bezoek aan Giverny onvergetelijk door deel uit te maken van dit uitzonderlijke herdenkingsjaar.

Na de lunch ga je verder naar het majestueuze paleis van Versailles, waar je kunt genieten van een rondleiding door het interieur en vrije tijd om door de koninklijke tuinen te wandelen, in het seizoen begeleid door muzikale en fonteinenshows.

  • Ontdek Franse kunst en geschiedenis tijdens een rondleiding vanuit Parijs.
  • Verken de tuinen van Monet en het huis waar het impressionisme werd geboren.
  • Ga naar Versailles en bezoek het paleis en de tuinen met een professionele gids.

Wat is inbegrepen

  • Toegang tot het paleis van Versailles en de tuinen met tijdvakken
  • Toegang tot Monets huis en tuinen in Giverny
  • Toegang tot fonteinenshows of muziektuinen (indien beschikbaar)
  • Rondleiding door het paleis van Versailles

Selecteer datum

Wat je kunt verwachten

Geniet van een volledige dagexcursie vanuit Parijs die twee van de meest iconische plekken van Frankrijk combineert: Giverny, de geboorteplaats van het impressionisme, en het paleis van Versailles, symbool van de Franse monarchie.

De dag begint vroeg, wanneer je de groep ontmoet op Place du Général Kœnig, vanwaar je vertrekt per bus met airconditioning naar het charmante dorpje Giverny. Onderweg laat je gids je kennismaken met de geschiedenis van Claude Monet en de artistieke stroming die een revolutie teweegbracht in de kunstwereld.

Eenmaal daar bezoek je de Claude Monet Foundation, inclusief zijn huis en tuinen. Wandel over de paden die de inspiratie vormden voor de beroemde Waterlelies, bekijk de Japanse brug en de met bloemen bedekte vijvers die zijn doeken tot leven brachten. Je hebt ook vrije tijd om te lunchen in de plaatselijke cafés en restaurants voordat je verder reist naar Versailles.

In 2026 is het 100 jaar geleden dat Claude Monet overleed, dus dit is een unieke kans om Giverny te bezoeken en zijn beroemde tuinen en huis te bezichtigen tijdens dit uitzonderlijke herdenkingsjaar, dat hulde brengt aan de nalatenschap van de grootmeester van het impressionisme.

Na een uur rijden kom je aan bij het paleis van Versailles, waar je gids je meeneemt door de weelderige zalen: de Spiegelzaal, de Koninklijke Appartementen en de Kapel, ware symbolen van de pracht en praal van Louis XVI en Marie-Antoinette.

Daarna heb je vrije tijd om de tuinen van Versailles te ontdekken, een landschap van meer dan 1.800 hectare ontworpen door André Le Nôtre. Van april tot oktober kun je genieten van de Muzikale Fonteinenshows of de Muzikale Tuinen, waar klassieke muziek je wandeling tussen de fonteinen en beeldhouwwerken begeleidt.

Een complete ervaring die de artistieke gevoeligheid van Monet combineert met de luxe en grandeur van het Versailles van de Franse koningen.

Reviews

4.7
· 1211 Reviews
  • S
    S.
    5
    (0 Reviews)
    Een aanrader voor wie op één dag een groot aantal bezienswaardigheden wil zien. Je eindigt moe, ja, maar met het gevoel veel gezien te hebben.
  • D
    D.
    5
    (0 Reviews)
    Ik heb een heerlijke dag gehad. De busrit was comfortabel, de gids was duidelijk en de combinatie van bezienswaardigheden was heel goed gekozen.
  • O
    O.
    5
    (0 Reviews)
    Zeer compleet. De tuinen van Monet hebben een intieme charme en Versailles is het tegenovergestelde, enorm en overdadig. Dat maakt het onvergetelijk.
  • M
    M.
    4
    (0 Reviews)
    Ik vond het best leuk. Misschien was ik wat langer in Giverny gebleven, maar ik begrijp dat je voor Versailles een bepaald tempo moet aanhouden.
  • Meer info

    Extra informatie

    Annuleringsbeleid